Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Strona główna

 • To juz było. (Startrails)
  Kolejna nieprzespana noc spędzona pod płaszczem gwiazd. Tym razem postanowiłem powrócić w stare miejsce i powtórzyć ponownie kadr z końca sierpnia zeszłego roku, czyli Startrails Oklinek w nowej odsłonie.
 • Wiosenny Startrails. (Startrails)
  Dawno chodził mi pogłowie zamek Paca w Dowspudzie koło Raczek na tle wirującego nieba, a jakoś pogoda i czas nigdy nie były mi przychylne. Nie będę ukrywał, że tym razem zmobilizowali mnie do działania wirtualni znajomi: Marek G. i Waldemar B. którzy jako pierwsi pojechali w to miejsce i zrobili takiego startrailsa. Miała być duża wirówka, a skończyło się na 90-ciu paru minutach naświetlania, bo lokalni tubylcy zrobili se dyskotekę przed pierwszą w ruinach zamku :(.
 • Wiosna !!!
  W pierwszym dniu wiosny zamierzałem zrobić sobie wagary i nie iść do pracy, rano wybrałem się na Szelment Wielki, bo w SPKu porywających widoków nie było. Jezioro przywitało mnie chłodnym wiatrem i ładnym wschodzącym słońcem odbijającym swe promienie w wodzie i resztkach topniejącego lodu. Do pracy i tak poszedłem. :)
 • Niedzielny poranek w WPN. (Wigierski Park Narodowy)
  Jeżdżąc na wycieczki rowerowe w zeszłym roku w poszukiwaniu ciekawych interesujących widoków, obrazów, scenerii do fotografii trafiłem na jedno z przepięknych miejsce w Wigierskim Parku Narodowym nad Czarną Hańczą. Miejsce to czekało aż 8 miesięcy na odpowiednią porę i układ światła słonecznego. Niedzielny poranek był właśnie tym dniem, więc wybrałem się w owo miejsce po raz drugi, maszerując 3,5 km pieszo w las i dźwigając 17 kilo sprzętu foto, idąc se tak w pewnej chwili pomyślałem kto normalny o 5:30 łazi po lesie, a jednak łazi, no może jeździ, spotkałem w drodze powrotnej rowerzystę zapaleńca który wracał z nad Wigier. I tradycyjnie kilka kadrów z tego przepięknego miejsca.
Suma odwiedzin: 5280673
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 13
Wyświetlenia z obecnej godziny: 13
Wczorajsze wyświetlenia: 42
Goście z ostatnich 24h: 7
Goście z ostatniej godziny: 1
Ostatni gość(goście): 1