Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Strona główna

 • Turtul. (Startrails)
  Staw Turtulski, chyba każdy go fotografował o różnej porze dnia, łącznie ze mną, w zeszłym roku we wrześniu przyszedł mi do głowy pomysł zrobienia zdjęcia z tego miejsca pod parasolem nocy, wykorzystując wczorajsze ostatnie godziny łaskawej aury pogodowej, nie wspomnę o trzeciej pod kolej nie przespanej nocy, wykonałem kilkadziesiąt kadrów z tego miejsca. Wynik końcowy składanki tych kadrów możemy zobaczyć na zdjęciu: Startrails Turtul 1
 • To juz było. (Startrails)
  Kolejna nieprzespana noc spędzona pod płaszczem gwiazd. Tym razem postanowiłem powrócić w stare miejsce i powtórzyć ponownie kadr z końca sierpnia zeszłego roku, czyli Startrails Oklinek w nowej odsłonie.
 • Wiosenny Startrails. (Startrails)
  Dawno chodził mi pogłowie zamek Paca w Dowspudzie koło Raczek na tle wirującego nieba, a jakoś pogoda i czas nigdy nie były mi przychylne. Nie będę ukrywał, że tym razem zmobilizowali mnie do działania wirtualni znajomi: Marek G. i Waldemar B. którzy jako pierwsi pojechali w to miejsce i zrobili takiego startrailsa. Miała być duża wirówka, a skończyło się na 90-ciu paru minutach naświetlania, bo lokalni tubylcy zrobili se dyskotekę przed pierwszą w ruinach zamku :(.
 • Wiosna !!!
  W pierwszym dniu wiosny zamierzałem zrobić sobie wagary i nie iść do pracy, rano wybrałem się na Szelment Wielki, bo w SPKu porywających widoków nie było. Jezioro przywitało mnie chłodnym wiatrem i ładnym wschodzącym słońcem odbijającym swe promienie w wodzie i resztkach topniejącego lodu. Do pracy i tak poszedłem. :)
Suma odwiedzin: 5334992
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 8
Wyświetlenia z obecnej godziny: 48
Wczorajsze wyświetlenia: 40
Goście z ostatnich 24h: 23
Goście z ostatniej godziny: 2
Ostatni gość(goście): 1