Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Strona główna

 • Zatoka Słupiańska. (Startrails)
  Ten kadr chodził za mną przeszło 2 lata, wczoraj nastał właśnie ten odpowiedni i właściwy czas aby w go wykonać. A oto efekty 110 min. naświetlania matrycy aparatu, szału nie ma, zmarzłem jak cholera, a wilki mało mnie nie pożarły :)
 • Wiosna objazdówka. (Suwalszczyzna)
  W ubiegłym tygodniu a dokładnie w piątek pogoda dopisała, więc po południu udałem się z Kwiatkiem na wiosenną wyprawę po bezdrożach Suwalszczyzny. Widoków zapierających dech w piersiach nie było ale udało się upolować kilka ciekawych kadrów.
 • Turtul. (Startrails)
  Staw Turtulski, chyba każdy go fotografował o różnej porze dnia, łącznie ze mną, w zeszłym roku we wrześniu przyszedł mi do głowy pomysł zrobienia zdjęcia z tego miejsca pod parasolem nocy, wykorzystując wczorajsze ostatnie godziny łaskawej aury pogodowej, nie wspomnę o trzeciej pod kolej nie przespanej nocy, wykonałem kilkadziesiąt kadrów z tego miejsca. Wynik końcowy składanki tych kadrów możemy zobaczyć na zdjęciu: Startrails Turtul 1
 • To juz było. (Startrails)
  Kolejna nieprzespana noc spędzona pod płaszczem gwiazd. Tym razem postanowiłem powrócić w stare miejsce i powtórzyć ponownie kadr z końca sierpnia zeszłego roku, czyli Startrails Oklinek w nowej odsłonie.
Suma odwiedzin: 5441407
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 6
Wyświetlenia z obecnej godziny: 29
Wczorajsze wyświetlenia: 66
Goście z ostatnich 24h: 18
Goście z ostatniej godziny: 2
Ostatni gość(goście): 1