Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Home

 • Czas urlopu. (Startrails)
  Urlop, czas na wszystko, na leniuchowanie, na zaległe porządki, czas na zwiedzanie rowerem SPKu i czas na plenerki fotograficzne :). Dzisiejsza noc według meteo zapowiada się prawie bezchmurnie, w dzień na wycieczce rowerowej wypatrzyłem ciekawe miejsce na kolejną nocną, gwiezdną wirówkę, więc wypadało by pomysł zrealizować. Na razie wrzucam marcowy kadr z Dowspudy, z Pałacu Paca w innej odsłonie.
 • Kolejny Startrails. (Startrails)
  Na granicy miasta Suwałk a dokładnie ul.Bakałarzewska stoi pomnik ufundowany w 2004 r. przez Suwalczan Powstańcom Styczniowym 1863 Roku. Szybka wstępna nocna ocena tego miejsca wypadła pozytywnie i statyw z puszka wylądował przy pomniku, w godz 23.30 - 1:00 co zobaczył to przedstawia zdjęcie "Startrails dla Powstańców Styczniowych".
 • Świąteczne i wiosenne plenery cd. (Suwalszczyzna, Wigry)
  Kolejne zdjęcia z świątecznych podróży po zakątkach Suwalszczyzny.
 • Świąteczne i wiosenne plenery. (Macro)
  Święta to czas odpoczynku, refleksji, przemyśleń i spotkań w gronie rodziny, znajomych. Również jest to czas na to by kontynuować, rozwijać swoją pasję. Nie ma to jak miło spędzony czas w plenerze, pełny relaks, spokój, odpoczynek tylko trawa kwiatki i przepiękne widoki naszej suwalszczyzny. Na początek kilka zdjęć makro kwiatków.
 • Chwalipięta. (Startrails)
  Od czwartku zdjęcie Milky Way BW gości w Galerii Jednego Obrazu, w Suwałkach na rogu ulicy Tadeusza Kościuszki i Placu Józefa Piłsudskiego. A inne można podziwiać w Rozmarino (w Piano Barze - wejście przez bramie i tzw. (Ogród Letni).
 • WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!! (Inne)
  Życzę Wszystkim zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"
 • Trzy. (SPK, Suwalszczyzna)
  Tym razem wrzucam tylko trzy fotografie wykonane kilka dni wcześniej. Pierwsza i druga to nasza fontanna w parku Konstytucji 3 Maja, w czasie pracy a druga to wiosenny ciepły zachód słońca w SPKu.
 • Inwazja startrailsów. (Startrails)
  Jak ten czas zasuwa, kolejny pogodny weekend i piątkowe nocne gwieździste niebo skłoniło mnie do odwiedzenia Gawrych Rudy a dokładnie miejsca gdzie kiedyś był młyn wodny, pamiętam go z dzieciństwa. Wirujące gwiazdy na ekranie nieba i jez. Staw. Pogoda również dopisała w sobotę i kolejna wyprawa nocna do SPKu , tym razem statyw wylądował na wierzchołku góry Cisowej od dawna przymierzałem się go tam postawić, i dwa kadry z tego pięknego miejsca.