Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Home

 • Kolejny Startrails. (Startrails)
  Na granicy miasta Suwałk a dokładnie ul.Bakałarzewska stoi pomnik ufundowany w 2004 r. przez Suwalczan Powstańcom Styczniowym 1863 Roku. Szybka wstępna nocna ocena tego miejsca wypadła pozytywnie i statyw z puszka wylądował przy pomniku, w godz 23.30 - 1:00 co zobaczył to przedstawia zdjęcie "Startrails dla Powstańców Styczniowych".
 • Świąteczne i wiosenne plenery cd. (Suwalszczyzna, Wigry)
  Kolejne zdjęcia z świątecznych podróży po zakątkach Suwalszczyzny.
 • Świąteczne i wiosenne plenery. (Macro)
  Święta to czas odpoczynku, refleksji, przemyśleń i spotkań w gronie rodziny, znajomych. Również jest to czas na to by kontynuować, rozwijać swoją pasję. Nie ma to jak miło spędzony czas w plenerze, pełny relaks, spokój, odpoczynek tylko trawa kwiatki i przepiękne widoki naszej suwalszczyzny. Na początek kilka zdjęć makro kwiatków.
 • Chwalipięta. (Startrails)
  Od czwartku zdjęcie Milky Way BW gości w Galerii Jednego Obrazu, w Suwałkach na rogu ulicy Tadeusza Kościuszki i Placu Józefa Piłsudskiego. A inne można podziwiać w Rozmarino (w Piano Barze - wejście przez bramie i tzw. (Ogród Letni).
 • WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!! (Inne)
  Życzę Wszystkim zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"