Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Strona główna

 • Kanał zrzutu.

  Z braku konkretnych zajęć i nadmiaru czasu w dniu dzisiejszym, wybrałem się przed południem do miejsca zrzutu przetworzonych ścieków komunalnych w suwalskiej oczyszczalni zlokalizowanej przy ul.Sejneńskiej. Jak zwykle zawsze czegoś zapomniałem, dziś to był filtr szary i zapasowy akumulator. W gumiakach przez pola na skróty dobrnąłem na miejsce, liczyłem na to,że wszystko będzie ośnieżone a tu pełne rozczarowanie, woda (oczyszczone i przetworzone ścieki) mają zapewne kilkanaście stopni na plusie bo czułem w nogi ciepło stojąc po kolana w wodzie, i tradycyjnie kilka zdjęć z tego miejsca.

 • Zimowe scenerie nad Czarną Hańczą .

  Zima zawitała już chyba na dobre w naszym regionie, jest sporu śnieżnego puchu pora wyciągnąć narty z piwnicy i szusować na biegówkach po polach, lasach, łąkach i dolina naszej baśniowej Suwalszczyzny. A dzisiaj jeszcze kilka kadrów z pieszej wycieczki w okolicach Krzywólki nad Czarną Hańczą.

 • Zalew Żwirek..
  Kilka kadrów z wczorajszego popołudniowego i dzisiejszego porannego spaceru do starej kolejowej żwirowni a dokładnie nad zalew Żwirek tak chyba się nazywa w Krzywólce. Była okazja przetestować w boju małpkę canona G1X z 1,5 calową matrycą, a i kości trzeba rozruszać po świętach. :)
 • WESOŁYCH ŚWIĄT.
  Spokojnych i Zdrowych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze oraz wielu miłych i wspaniałych chwil w Nadchodzącym Nowym 2015 Roku.
Suma odwiedzin: 5280677
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 17
Wyświetlenia z obecnej godziny: 17
Wczorajsze wyświetlenia: 42
Goście z ostatnich 24h: 7
Goście z ostatniej godziny: 1
Ostatni gość(goście): 1