Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Strona główna

 • Poranek nad Wigrami.
  Niedzielny poranek spędzony w miłym towarzystwie na Wigrami a dokładnie Stary Folwark i Cimochowizna. Jedni - czyli zapaleni wędkarze łapali rybki a ja łapałem ich na celownik, udało mi się wykonać kilka ciekawych kadrów, a czy wędkarze coś złowili tego nie wiem.
 • Wrześniowe Startrailsy.
  Ostatnimi dniami pogoda nam dopisuje nocki są prawie bezchmurne, księżyc zachodzi gdzieś tam 1:30, musiałem to wykorzystać bo może już nie być takiej okazji aby pobawić się w fotografię nocną typu startrails. W czwartkową noc wybrałem się do Czerwonego Krzyża na wcześniej upatrzone miejsce, czyli Krzyż. Miejsce niesamowite szczególnie nocą, ryczenie jeleni, wycie wilków i szczekanie psów reagujących na powyższe odgłosy gdzieś w oddali, przyznam się trochę miałem pietra. Piątkowa noc spędzona już w Bartnym Dole to inna bajka, spokój i cisza emanująca z tego miejsca i niesamowity widok, to jest to czego nam potrzeba co jakiś czas, brakowało mi tylko fotela. :)
 • SPK jeden z 7 nowych cudów Polski ?
  National Geographic Polska ogłosił kolejny czwarty plebiscyt "SIEDEM NOWYCH CUDÓW POLSKI", w śród 16 nominowanych pozycji znalazł się nasz Suwalski Park Krajobrazowy. Głos możemy oddać pod linkiem: Oddaj głos na Nasz Suwalski Park Krajobrazowy , Zachęcam do głosowania, bo warto aby nasz SPK znalazł się w śród zwycięzców, jest z pewnością tego wart, głosując możemy również wygrać cenne nagrody :). I kilka dzisiejszych kadrów z porannego wyjazdu do SPKu pokazujących jak piękny jest nasz park szczególnie o poranku w świetle wstającego słońca.
 • Grzybobranie.
  W czwartkowe popołudnie zostałem zmuszony do wyjazdu na poszukiwania prawdziwków do Bakaniuka, nie jestem miłośnikiem grzybobrania lecz uznałem to zmuszenie za dobrą okazję do przetestowania i sprawdzenia małpki SX1 w trybie macro. Muszę przyznać ze odchylany wyświetlacz LCD ma swoje zalety, nie trzeba zaliczać gleby aby wykonać kadr z pozycji ziemi. Podsumowując wyjazd udany, borowiki znalezione i małpka EX1 przetestowana :). Przy okazji 2 zdjęcia prawdziwków z sobotniego wyjazdu na Suchar.
Suma odwiedzin: 5359213
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 4
Wyświetlenia z obecnej godziny: 443
Wczorajsze wyświetlenia: 32
Goście z ostatnich 24h: 37
Goście z ostatniej godziny: 3
Ostatni gość(goście): 1