Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Strona główna

 • Wrześniowe Startrailsy.
  Ostatnimi dniami pogoda nam dopisuje nocki są prawie bezchmurne, księżyc zachodzi gdzieś tam 1:30, musiałem to wykorzystać bo może już nie być takiej okazji aby pobawić się w fotografię nocną typu startrails. W czwartkową noc wybrałem się do Czerwonego Krzyża na wcześniej upatrzone miejsce, czyli Krzyż. Miejsce niesamowite szczególnie nocą, ryczenie jeleni, wycie wilków i szczekanie psów reagujących na powyższe odgłosy gdzieś w oddali, przyznam się trochę miałem pietra. Piątkowa noc spędzona już w Bartnym Dole to inna bajka, spokój i cisza emanująca z tego miejsca i niesamowity widok, to jest to czego nam potrzeba co jakiś czas, brakowało mi tylko fotela. :)
 • SPK jeden z 7 nowych cudów Polski ?
  National Geographic Polska ogłosił kolejny czwarty plebiscyt "SIEDEM NOWYCH CUDÓW POLSKI", w śród 16 nominowanych pozycji znalazł się nasz Suwalski Park Krajobrazowy. Głos możemy oddać pod linkiem: Oddaj głos na Nasz Suwalski Park Krajobrazowy , Zachęcam do głosowania, bo warto aby nasz SPK znalazł się w śród zwycięzców, jest z pewnością tego wart, głosując możemy również wygrać cenne nagrody :). I kilka dzisiejszych kadrów z porannego wyjazdu do SPKu pokazujących jak piękny jest nasz park szczególnie o poranku w świetle wstającego słońca.
 • Grzybobranie.
  W czwartkowe popołudnie zostałem zmuszony do wyjazdu na poszukiwania prawdziwków do Bakaniuka, nie jestem miłośnikiem grzybobrania lecz uznałem to zmuszenie za dobrą okazję do przetestowania i sprawdzenia małpki SX1 w trybie macro. Muszę przyznać ze odchylany wyświetlacz LCD ma swoje zalety, nie trzeba zaliczać gleby aby wykonać kadr z pozycji ziemi. Podsumowując wyjazd udany, borowiki znalezione i małpka EX1 przetestowana :). Przy okazji 2 zdjęcia prawdziwków z sobotniego wyjazdu na Suchar.
 • Abstrakcja wokół nas.
  To motyw przewodni warsztatów fotograficznych nad Czarną Hańczą które odbyły się w dniach 06.08.2014 - 10.08.2014 w Budzie Ruskiej u Malczewskich. Zajęcia prowadzone były przez fotografa, podróżnika, przewodnika Piotra Malczewskiego. Niepowtarzalny nastrój, klimat i artyzm zajęć, przenosił uczestników w inne dotąd nieznane światy fotografii. Serdeczne podziękowania dla Piotrka i wszystkich uczestników warsztatów za mile spędzony czas w tak wyśmienitym gronie. Kuchnia Agnieszki "palce lizać" - POLECAM - dziękuję.
Suma odwiedzin: 5280671
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 11
Wyświetlenia z obecnej godziny: 11
Wczorajsze wyświetlenia: 42
Goście z ostatnich 24h: 7
Goście z ostatniej godziny: 1
Ostatni gość(goście): 1