Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Strona główna

 • WESOŁYCH ŚWIĄT.
  Spokojnych i Zdrowych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze oraz wielu miłych i wspaniałych chwil w Nadchodzącym Nowym 2015 Roku.
 • Warsztaty Fotograficzne nad Czarną Hańczą.
  Sierpniowe warsztaty fotograficzne u Piotra Malczewskiego w Budzie Ruskiej nad Czarna Hańczą: „Abstrakcja wokół nas”, niesamowity klimat i wrażenia ( bania, kąpiel w Czarnej Hańczy o północy przy blasku księżyca ), niesamowici uczestnicy i niesamowite zdjęcia. Jednym z tematów tych zajęć było:"Jak zrobić niebanalny portret?", zajęcia prowadzi Radosław Krupiński z Camera ArtStudio/Mała Szkoła Foto Radosław Krupiński, i kilka zdjęć typu portret z udziałem Ani i Piotra Malczewskiego.
 • Wszystkich Świętych.
  Wszystkich Świętych to dzień pełen zadumy i uniesień. Pełen refleksji, czasem nawet smutku i żalu. Każdy z nas tęskni za osobą, która była nam bliska. Tego dnia przychodzimy na cmentarz, zapalamy znicze, tęsknimy i modlimy się, wspominamy. To właśnie temu służy ten dzień. Aby w biegu codzienności zatrzymać się i pomyśleć o tych, których mieliśmy przed chwilą obok siebie.
 • Sobotni poranek w SPKu..
  Samotna sobotnia poranna wyprawa do SPKu, a dokładnie do Gulbieniszek i Turtulu, mgły były większe i mniejsze, wschód i światło również. Na Cisowej dołączył do mnie Karol również pasjonat fotografii, jego zdjęcia możemy zobaczyć na foto.suwalki.pl i tak wspólnie upajając się ciszą focilismy poranny krajobraz skąpany światłem, i tradycyjnie klika kadrów z tej porannej wyprawy.
Suma odwiedzin: 5359388
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 16
Wyświetlenia z obecnej godziny: 109
Wczorajsze wyświetlenia: 32
Goście z ostatnich 24h: 40
Goście z ostatniej godziny: 14
Ostatni gość(goście): 1