Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Strona główna

 • Niedzielny poranek w WPN. (Wigierski Park Narodowy)
  Jeżdżąc na wycieczki rowerowe w zeszłym roku w poszukiwaniu ciekawych interesujących widoków, obrazów, scenerii do fotografii trafiłem na jedno z przepięknych miejsce w Wigierskim Parku Narodowym nad Czarną Hańczą. Miejsce to czekało aż 8 miesięcy na odpowiednią porę i układ światła słonecznego. Niedzielny poranek był właśnie tym dniem, więc wybrałem się w owo miejsce po raz drugi, maszerując 3,5 km pieszo w las i dźwigając 17 kilo sprzętu foto, idąc se tak w pewnej chwili pomyślałem kto normalny o 5:30 łazi po lesie, a jednak łazi, no może jeździ, spotkałem w drodze powrotnej rowerzystę zapaleńca który wracał z nad Wigier. I tradycyjnie kilka kadrów z tego przepięknego miejsca.
 • Zachód w Osowej. (Suwalszczyzna)
  Wczorajsze popołudnie i zachód w Osowej nad jez. Okmin. W powietrzu czuć już przedwiosenną aurę, przyroda budzi się do życia, wiosna powraca na skrzydłach ptaków. O zimie przypomina nam tylko lód pokrywający jeziora, na których widzimy siedzących wędkarzy.
 • Wybory Miss Studentek PWSZ w Suwałkach. (kat. Ludzie)
  Dnia 2 mara 2014 r. PWSZ w Suwałkach odbyły się Targi ślubne połączone z turniejem szkół kosmetycznych w makijażu ślubnym. Punktem kulminacyjnym targów były wybory Miss Studentek PWSZ w Suwałkach. I tradycyjnie kilka ciasnych kadrów pretendentek do MIS PWSZ 2014.
 • Niedzielny plenerek.
  Niedziela, doskonała okazja do przetestowania zoma nikkor 80-400 jak się sprawuje i spisuje w plenerze. Pogoda i poranne mgły dopisały więc wybrałem się z Kwiatkiem w kierunku na Jeleniewo, na początek wpadliśmy na chwilkę do Rutki na dosłowne 2 kadry, a potem szybko na Górę Cisową, i tradycyjnie kilka kadrów z tych urokliwych miejsc.
Suma odwiedzin: 5359389
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 17
Wyświetlenia z obecnej godziny: 110
Wczorajsze wyświetlenia: 32
Goście z ostatnich 24h: 40
Goście z ostatniej godziny: 14
Ostatni gość(goście): 1