Światłem malowane zakątki Suwalszczyzny
Menu »

Strona główna

 • Czas urlopu. (Startrails)
  Urlop, czas na wszystko, na leniuchowanie, na zaległe porządki, czas na zwiedzanie rowerem SPKu i czas na plenerki fotograficzne :). Dzisiejsza noc według meteo zapowiada się prawie bezchmurnie, w dzień na wycieczce rowerowej wypatrzyłem ciekawe miejsce na kolejną nocną, gwiezdną wirówkę, więc wypadało by pomysł zrealizować. Na razie wrzucam marcowy kadr z Dowspudy, z Pałacu Paca w innej odsłonie.
 • Kolejny Startrails. (Startrails)
  Na granicy miasta Suwałk a dokładnie ul.Bakałarzewska stoi pomnik ufundowany w 2004 r. przez Suwalczan Powstańcom Styczniowym 1863 Roku. Szybka wstępna nocna ocena tego miejsca wypadła pozytywnie i statyw z puszka wylądował przy pomniku, w godz 23.30 - 1:00 co zobaczył to przedstawia zdjęcie "Startrails dla Powstańców Styczniowych".
 • Świąteczne i wiosenne plenery cd. (Suwalszczyzna, Wigry)
  Kolejne zdjęcia z świątecznych podróży po zakątkach Suwalszczyzny.
 • Świąteczne i wiosenne plenery. (Macro)
  Święta to czas odpoczynku, refleksji, przemyśleń i spotkań w gronie rodziny, znajomych. Również jest to czas na to by kontynuować, rozwijać swoją pasję. Nie ma to jak miło spędzony czas w plenerze, pełny relaks, spokój, odpoczynek tylko trawa kwiatki i przepiękne widoki naszej suwalszczyzny. Na początek kilka zdjęć makro kwiatków.
Suma odwiedzin: 4802712
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 75
Wyświetlenia z obecnej godziny: 200
Wczorajsze wyświetlenia: 9693
Goście z ostatnich 24h: 63
Goście z ostatniej godziny: 4
Ostatni gość(goście): 3